Tofifest
Newsletter
Atom

Eastern-Central Drift
Dziś rozpoczęła się druga edycja międzynarodowego Forum Festiwali Filmowych „Eastern-Central Drift” Więcej »

Z Brazylii do TVP Bydgoszcz
Nagradzany w Brazylii, na Łotwie i w Polsce film dokumentalny Ryszarda Kruka „Taksówkarz” zostanie pokazany w niedzielę, Więcej »

Tofifest na antenie TVP
Filmowe Wydarzenie roku 2009 otwiera obecność festiwalu Tofifest na antenie TVP Bydgoszcz. Więcej »

Facebook Twitter YouTube Blogspot Myspace

 

Depilacja laserowa

Problem z nadmiernym owłosieniem ma wiele kobiet, decydując się na laserową eliminację owłosienia masz pewność gładkiej skóry na długi okres czasu. Jedynie najlepiej wyposażone gabinety kosmetyczne są w stanie zaproponować coś takiego. Obecnie nowoczesna kobieta nie ma ani sekundy odpoczynku, dom, kariera, dbałość o urodę, to horror, kobiety mają obsesję na punkcie czegoś takiego jak kłopotliwe owłosienie, to dobrze gdyż my panowie zwracamy na to dużą uwagę. Gabinet kosmetyczny wykona ci taką depilację laserową. Nasz salon specjalizuje się w takich zabiegach. W szczególnych przypadkach zabieg jest możliwy dwa tygodnie po przejściu infekcji takiej jak opryszczki wargowej czy płciowej. Zalecenia dla depilacji laserowej: nie należy się opalać tuż przed oraz zaraz po zabiegu depilacji laserem. Minimalna przerwa po tzw.insolacji czy solarium to okres co najmniej 4 tygodni. Sprawdź naszą ofertę: depilacja laserowa Opole

Wykonywana każdego dnia depilacja prawie zawsze jest bardzo męcząca, sprawdzanie różnych metod, a niechciane włosy i tak odrastają z podwójną mocą. Doskonałym rozwiązaniem na walkę z przestarzałą depilacją być może jest depilacja laserowa eLight IPL+RF. Skutecznie i trwale można usunąć niepotrzebne i niechciane włosy. Nowoczesna głowica przesyła wiązkę promieni świetlnych, które w przeciwieństwie do tradycyjnego lasera, są rozproszone i o szerokim spektrum długości. W ostateczności – włosy przestają odrastać, a Panie wreszcie mogą być zadowolone z pięknej i gładkiej skóry.

Depilacja laserem eLight IPL+RF to zabieg praktycznie bezbolesny w porównaniu do zwykłego lasera i dużo tańszy, gdyż sama technologia jest tańsza, a najważniejsze zabiegi depilacji laserowej eLight IPL+RF są bezpieczniejsze niż te z użyciem tradycyjnego lasera. W przypadku zabiegów z eLight IPL+RF nie potrzeba nawet stosować specjalnych środków, które pomogą nam uśmierzyć ból, tak jak to ma w przypadku zabiegów laserem tradycyjnym.

Każdy kolejna sesja powoduje, że włoski odrastają dużo wolniej, stają się coraz rzadsze i jest ich zdecydowanie dużo mniej po każdym zabiegu. Dla oczekiwanego trwałego efektu bez włosów potrzebne jest wykonanie kilku zabiegów w odstępach 3+4 tzgodni. Jest to warunek niezbędny gdyż eLight IPL+RF podobnie jak tradycyjny laser, usuwa włosy tylko w pierwszym etapie ich wzrostu. Wykonywanie zabiegów najlepiej rozpocząć jesienią tak by wraz z nadejściem lata móc być zadowolonym ze skóry gładkiej i bez zbędnych włosów.

Koniec z niechcianymi włosami

Teraz możesz zrealizować swoje marzenia i usunąć zbędne owłosienie z konkretnych miejsc. Zrób sobie prezent i skorzystaj z możliwości trwałej likwidacji kłopotu. Fotodepilacja uwolni Cię od mozolnych i częstych zabiegów pielęgnacyjnych, które na pewno nie są niczym przyjemnym.

Laserem we włoski

Depilacja laserowa IPL+RF to opatentowana technologia skutecznego i bezinwazyjnego usuwania wszystkich kolorów włosów (czarnych, brązowych, rudych, jasnych, siwych) z każdego typu skóry, łącznie ze skórą opaloną. Zabiegi są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, a przy tym bezbolesne. Zobacz depilowanie laserem Opole

Już po pierwszym zabiegu pozbędziesz się od 30% do 40% włosków, a przeprowadzenie serii zabiegów pozwoli Ci pozbyć się nawet 90% zbędnego owłosienia. Efekt utrzyma się przez długi czas! W ramach oferty możesz wybrać obszar ciała, na którym zostanie przeprowadzony zabieg – partie twarzy, pachy, ręce lub bikini płytkie.

Depilacja przy pomocy lasera jest niezwykle skutecznym zabiegiem usuwającym trwale zbędne owłosienie. Zabieg kierowany jest do osób, które mają już dość wszelkich uciążliwości związanych z tak powszechnie stosowaną klasyczną depilacją, np. przy wykorzystaniu wosku czy pasty cukrowej. Depilacja laserowa kierowana jest także do wszystkich tych osób, które ze względów estetycznych chcą się pozbyć owłosienia w miejscach, w których w ogóle wolelibyśmy go nie oglądać.

R E K L A M A :
Salon kosmetyczny Opole | Kosmetyczka Opole | Salon urody Opole kosmetyki do mezoterapii
R E K L A M A :
Najlepsze do cery suchej i delikatnej kremy nawilżające Jeśli szukasz dobrych kosmetyków zobacz krem nawilżający