DKF JAZDA ma nowy adres

DKF JAZDA uruchamia stronę www. TOFIFEST.PL/DKF. Zapraszamy do korzystania i zapisania sobie naszego adresu !!

Uruchomienie strony było możliwe dzięki Wytwórni Projektów!

Twórcą strony jest młode toruńskie studio WYTWÓRNIA PROJEKTÓW. Mimo krótkiego stażu zdołało ono  wykonać jużkilka wspaniałych projektów, dzięki którym w projektowniu witryn www w naszym regionie pojawiła się świeżość i nowoczesność. Studio zaprojektowało również nowy logotyp naszego klubu.Wytwórnia projektów to studio interaktywne, kreatywne i kolektywne. Jest to młody zespół wytwarzający projekty graficzne, strony internetowe i inne ciekawe rzeczy (np. kampanie w stylu guerilla marketing).

Od początku swojej działalności Wytwórnia wspiera inicjatywy społeczne i interesujące projekty artystyczne.

Pracując, kieruje się zasadami odpowiedzialnego biznesu (CSR), diversity management oraz kolektywizmu, co czyni ich wytwory jeszcze bardziej atrakcyjnymi.

Wytwórnia współpracuje z organizacjami zajmującymi się upowszechnianiem etycznego biznesu w Polsce, promocją praw zwierząt i praw człowieka. Z myślą o sektorze pozarządowym oraz inicjatywach czyniących ten świat "bardziej kolorowym" Wytwórnia Projektów posiada specjalny pakiet promocyjny, pod nazwą "Wytwórnia dla NGO".

Z myślą o tych, którzy są otwarci na niebanalne formy promocji Wytwórnia przygotowała specjalny pakiet projektowania kampanii  guerilla marketing. Usługa ta nie wymaga dużych nakładów finansowych,a produkt otrzymany w jej wyniku jest konkurencyjny, wizualny i nieprzeciętny.

Koniecznie sprawdź ich projekty!!

copyright © 2010 | o nas | partnerzy | designed by: wytworniaprojektow.pl