o nas

Czy myślisz, że kino to coś więcej niż tylko zapach popcornu? Jeśli masz swoje zdanie na temat filmów, które oglądasz, myśli, którymi chciałbyś się podzielić, opinie które chciałbyś zweryfikować? Jeśli chciałbyś oglądać filmy niedostępne w szerokiej dystrybucji, to na pewno ucieszy Cię fakt, że po wakacyjnej przerwie wznawia swoją regularną działalność DKF Jazda.
DKF Jazda ma na celu pobudzanie do dyskusji, poszerzanie wiedzy filmowej i polemizowanie z repertuarami multipleksowych kin. 2 razy w miesiącu, w poniedziałki pokazywać będziemy filmy niebanalne, które powiązane będą z tematem danego spotkania klubowego. Projekcja poprzedzona będzie prelekcją gościa a zakończona moderowaną dyskusją.
Ale oprócz typowej dla DKF-ów misji i formuły, organizatorzy Dyskusyjnego Klubu Filmowego Jazda chcą pójść o krok dalej i zaproponować DKF- jako platformę do dyskusji nad stanem kultury, problemami społecznymi i kondycją współczesnego świata w ogóle.
DKF Jazda ma ambitny plan stworzenia Dyskusyjnego Klubu z prawdziwego zdarzenia, regularnych sekcji tematycznych oraz organizacji przeglądów filmowych. Proponujemy uczestnictwo w tworzeniu tego unikatowego zjawiska wraz z nami. Wyjście na zewnątrz, czyli skierowanie na otoczenie jest kierunkowskazem, który wyznacza drogę organizatorom DKF JAZDA. I jest to wyjście nie tylko do nowej widowni, ale również do szerokiego partnerstwa z organizacjami, podmiotami i toruńską społecznością.
Więcej informacji w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu oraz pod adresem dkfjazda@gmail.com. Repertuar oraz karty klubowe i karnety dostępne od połowy września w rezerwacji internetowej oraz w trakcie seansów w Kinie Centrum.

copyright © 2010 | o nas | partnerzy | designed by: wytworniaprojektow.pl