Tofifest
Newsletter
Atom

Eastern-Central Drift
Dziś rozpoczęła się druga edycja międzynarodowego Forum Festiwali Filmowych „Eastern-Central Drift” Więcej »

Z Brazylii do TVP Bydgoszcz
Nagradzany w Brazylii, na Łotwie i w Polsce film dokumentalny Ryszarda Kruka „Taksówkarz” zostanie pokazany w niedzielę, Więcej »

Tofifest na antenie TVP
Filmowe Wydarzenie roku 2009 otwiera obecność festiwalu Tofifest na antenie TVP Bydgoszcz. Więcej »

Facebook Twitter YouTube Blogspot Myspace

 

Oryginalne kosmetyki do mezoporacji Acthyderm

Mezoporacja Acthyderm, zwana mezoterapią bezigłową i mylnie z nią utożsamiana, to zabieg przynoszący natychmiastowe efekty!

Acthyderm™ pozwala na przenikanie w strefach objętych zmianami czynnika aktywnego w głąb skóry właściwej bez udziału igieł, poprzez wprowadzenie wybiórczo i głęboko do tkanek leków oraz dermokosmetyków. Rozprowadzanie produktu za pomocą aplikatora typu Roll-on odbywa się poprzez oddziaływanie na skórę opatentowanego pola impulsów elektromagnetycznych, które na krótki czas zwiększa jej przepuszczalność, jednocześnie dostarczając molekułom odpowiednio dobraną siłę. Opatentowane impulsy Acthyderm™ umożliwiają głęboką penetrację tkanek jedynie przez substancje czynne.

Acthyderm pokonuje oporną powierzchnię warstwy rogowej (proces elektroporacji) oraz umożliwia lekom rozpuszczalnym w wodzie, których używa się w czasie mezoterapii na dostarczenie ich głęboko do skóry. To prawdziwy przełom w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Polega na wprowadzaniu w czasie 20-30 minutowej sesji w głąb skóry aktywnych składników (peptydy, kolagen, witaminy A i C ) bez konieczności użycia igieł. Substancje te efektywnie wpływają na elastyczność skóry i poprawiają strukturę włókien kolagenowych.

Podczas zabiegu aplikowany jest specjalistyczny koktajl w skład, w którego skład wchodzą starannie dobrane i wyselekcjonowane składniki aktywne zawierające argilerinę (20%) odpowiadającą za napięcie zmarszczek, kwas hialuronowy głęboko penetrujący w tkankę - wygładzający bruzdy oraz działającą nawilżająco geisteinę.

Zalety zabiegu:
precyzyjna głębokość wprowadzania substancji od 0,1 do 10 cm
duża ilość wprowadzanych wysoko stężonych kosmetyków - nawet do 70 ml
brak efektów ubocznych
krótki czas trwania zabiegu
15-to krotnie większa skuteczność zabiegu od tradycyjnych metod
spektakularne efekty widoczne już po pierwszym zabiegu

Mezoporacja Acthyderm to pierwsza w Europie tak zaawansowana technologia, dzieki której mozliwe jest wprowadzanie substancji aktywnych w sposób nie inwazyjny na praktycznie taką głębokość jak przy iniekcji czyli za pomocą igły. Wprowadzenie substancji aktywnych jest możliwe dzięki wyjątkowej i opatentowanej technologii, która w swym działaniu wykorzystuje odpowiednio modulowaną falę prądu zmiennego. Technologia mezoporacji urządzenia Acthyderm ta została zaakceptowana przez bardzo rygorystyczną, amerykańską organizację FDA (Food and Drug Administration) i siłą rzeczy wzbudziła od razu międzynarodowe zainteresowanie tym urządzeniem. Szereg badań wykonanych przez niezależne centra badawcze na całym świecie potwierdziły skuteczność i przewagę tego (oryginalnego) urządzenia do mezoporacji nad innymi konkurencyjnymi urządzeniami opartymi na oddziaływaniach elektrycznych i mechanicznych - mowa tu głównie o innych urządzeniach do mezoterapii bezigłowej lub do sonoforezy. Twórcą technologii jest wieloletni doświadczony inżynier nauk biomedycznych oraz znakomity wykładowca akademicki w szkole medycyny estetycznej w Pawii Renato Torre.

Mechanizm działania mezoporacji Acthyderm opiera się o reaktywację naturalnych procesów metabolicznych organizmu z jednoczesnym nasileniem procesów regeneracji tkanek. Sam zabieg trwa około 20 minut, jest całkowicie bezbolesny i pacjent może od razu wrócić do swoich zajęć i codziennej aktywności. Zabiegi Mezoporacji mają bardzo szerokie zastosowanie i znacząco wpływają na najbardziej znane defekty znane medycynie estetycznej począwszy od zmarszczek, przez zaburzenia barwnikowe, problemy naczyniowe, nadmierna suchość skóry, utrata jędrności, aż do lokalnego nadmiary tkanki tłuszczowej.

Zasada działania Mezoporacji Acthyderm opiera się na połączeniu czterech mechanizmów: elektroporacji, elektropulsacji, normalizacji pH oraz ucisku mechanicznego. Poprzez zastosowanie modulowanej fali impulsów elektrycznych o niskim potencjale, następuje stopniowe sumowanie ich energii, to z kolei powoduje otwarcie elektrofor (mikropor) tzw. „funkcjonalnych bram” pomiędzy komórkami, a także kanałów w strukturach tkankowych. Skutkiem tego jest aktywacja naturalnego przepływu płynu tkankowego, co umożliwia transport różnych substancji leczniczych takich jak elastyna, kolagen, kwas hialuronowy, a również innych związków aktywnych: związków botulinopodobnych, dermatokosmetyków, witamin i aminokwasów, do macierzy śródmiąższowej i – w niektórych przypadkach – do wnętrza samej komórki. Ważnym elementem jest, aby kosmetyki były odpowiedniej jonizacji, jednak to zapewnia producent oryginalnych kosmetyków. Oryginalne kosmetyki do mezoporacji są o potencjale kationów, dzięki temu są szybko i skutecznie transportowane w głębokie partie skóry. Jonizacja dodatnia kosmetyków to jedna z fundamentalnych podstaw działania mezoporacji Acthyderm. Tak więc elektropulsacja, oprócz otwierania kanałów, pozwala na ukierunkowanie prądu substancji o dodatnim ładunku. Ucisk mechaniczny, wywierany za pomocą specyficznej elektrody z końcówką kulkową ROLL-ON, pozwala na zmniejszenie impendancji tkanki poddanej zabiegowi, co równocześnie sprzyja drenażowi płynów. Mezoporacja przeprowadzana profesjonalnie przez przeszkolony personel medyczny, kosmetologa, jest skuteczną alternatywą inwazyjnych metod.

Urządzenie do mezoporacji Acthyderm jest bardzo proste w obsłudze a daje bardzo szeroki wachlarz do wykorzystania w każdym gabinecie kosmetycznym. Dysponując tym aparatem i oryginalnymi kosmetykami do mezoporacji można skutecznie wykonać bardzo wiele zabiegów kosmetycznych w zależności od potrzeb skóry. Do tych zabiegów należą m.in. zabiegi silnie nawilżające, Przeciwzmarszczkowy, ujędrniające, remodelujące i poprawiające owal twarzy, ujędrniające i powiększające biust, wybielające, wyszczuplające, antycellulitowe, uszczelniające naczynia krwionośnie, redukujące blizny oraz rozstępy.

R E K L A M A :
Salon kosmetyczny Opole | Kosmetyczka Opole | Salon urody Opole kosmetyki do mezoterapii
R E K L A M A :
Najlepsze do cery suchej i delikatnej kremy nawilżające Jeśli szukasz dobrych kosmetyków zobacz krem nawilżający