Tofifest

Zgłoś swój film

Newsletter

Eastern-Central Drift
Dziś rozpoczęła się druga edycja międzynarodowego Forum Festiwali Filmowych „Eastern-Central Drift” Więcej »

Z Brazylii do TVP Bydgoszcz
Nagradzany w Brazylii, na Łotwie i w Polsce film dokumentalny Ryszarda Kruka „Taksówkarz” zostanie pokazany w niedzielę, Więcej »

Tofifest na antenie TVP
Filmowe Wydarzenie roku 2009 otwiera obecność festiwalu Tofifest na antenie TVP Bydgoszcz. Więcej »

Facebook Twitter YouTube Blogspot Myspace

Zostań wolontariuszem Tofifest 2010 — Nabór!

Zdobycie unikalnych doświadczeń, możliwość bezpośredniego kontaktu z mistrzami kina, udział w jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w kraju — to tylko trzy spośród wielu doświadczeń jakie zdobyć może wolontariusz Tofifest.

Zapraszamy wszystkich chętnych do przeżycia przygody z kinem i sztuką sam na sam, do udziału w wolontariacie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest.

Praca przy Tofifest to działanie w nowoczesnym, nakierowanym na europejski sukces zespole. To prestiżowy punkt w CV — udział w unikatowym wydarzeniu kulturalnym, o międzynarodowym znaczeniu. Ale prócz tych „twardych” zysków, wolontariat to po prostu wspólna praca w kreatywnej grupie młodych ludzi, spotkania i długie rozmowy z ludźmi filmu, reżyserami, aktorami, krytykami i atmosfera festiwalu, jakiej pozazdrościć może każdy festiwal filmowy, bo żaden takiej nie ma.

Jak uczy doświadczenie, wiele osób pracujących w biurze festiwalowym zdobywało potem pracę w sektorze audiowizualnym lub kulturalnym.

R E K L A M A :
Salon kosmetyczny Opole | Kosmetyczka Opole | Salon urody Opole kosmetyki do mezoterapii
R E K L A M A :
Najlepsze do cery suchej i delikatnej kremy nawilżające Jeśli szukasz dobrych kosmetyków zobacz krem nawilżający