Tofifest

Newsletter

Eastern-Central Drift
Dziś rozpoczęła się druga edycja międzynarodowego Forum Festiwali Filmowych „Eastern-Central Drift” Więcej »

Z Brazylii do TVP Bydgoszcz
Nagradzany w Brazylii, na Łotwie i w Polsce film dokumentalny Ryszarda Kruka „Taksówkarz” zostanie pokazany w niedzielę, Więcej »

Tofifest na antenie TVP
Filmowe Wydarzenie roku 2009 otwiera obecność festiwalu Tofifest na antenie TVP Bydgoszcz. Więcej »

Facebook Twitter YouTube Blogspot Myspace

Walka

Fight, The · reż. Adam Tarnowski
Polska 2010, 9’

Fight Club Krakowiak został założony w 2002 roku przez Artura Krakowiaka dla młodych, niepokornych ludzi. Biorę chłopaków z ulicy, bo nie chcę, by się włóczyli, wystawali po bramach i wpadali w narkotyki. Chcę, by swą złość wyładowywali w ringu, nie na ulicy mówi Artur Krakowiak, który poświęca swym podopiecznym czas i serce, stając się dla nich nie tylko trenerem, ale „drugim ojcem”. Główną ideą działania klubu jest resocjalizacja młodzieży poprzez uprawianie trudnego sportu jakim jest Muay Thai — boks tajski. Klub jest oferuje darmowe treningi wszystkim chętnym i zaprasza życzliwe osoby, które chciałyby pomóc zawodnikom i klubowi w jego funkcjonowaniu.

Reżyser:Adam Tarnowski
Zdjęcia:Daniel Łukasiak

Adam Tarnowski i Daniel Łukasiak tworzą bydgoski zespół filmowy Telewizja BYDZIA TV. Są sprawnymi rejestratorami wydarzeń kulturalnych, festiwali i eventów, ale także producentami własnych reportaży i filmów autorskich. Ich ostatnim dziełem jest powstajaca w Bydgoszczy produkcja wojenna, jako pierwsza sięgająca do historii bydgoskiej „krwawej niedzieli” z września 1939 roku. Obraz opowie o losach Heleny Bembnista, najmłodszej Polki rozstrzelanej po wyroku sądu specjalnego w 1940 roku przez Niemców, w odwecie za wydarzenia „krwawej niedzieli”.

R E K L A M A :
Salon kosmetyczny Opole | Kosmetyczka Opole | Salon urody Opole kosmetyki do mezoterapii
R E K L A M A :
Najlepsze do cery suchej i delikatnej kremy nawilżające Jeśli szukasz dobrych kosmetyków zobacz krem nawilżający