Tofifest

Zgłoś swój film

Newsletter

Eastern-Central Drift
Dziś rozpoczęła się druga edycja międzynarodowego Forum Festiwali Filmowych „Eastern-Central Drift” Więcej »

Z Brazylii do TVP Bydgoszcz
Nagradzany w Brazylii, na Łotwie i w Polsce film dokumentalny Ryszarda Kruka „Taksówkarz” zostanie pokazany w niedzielę, Więcej »

Tofifest na antenie TVP
Filmowe Wydarzenie roku 2009 otwiera obecność festiwalu Tofifest na antenie TVP Bydgoszcz. Więcej »

Facebook Twitter YouTube Blogspot Myspace

Toruń Short Film Festival

Toruń Short Film Festival (TSFF) jest pierwszą platformą festiwalową w Polsce w całości poświęconą prezentacji filmów krótkometrażowych.

Co roku organizatorzy organizują konkurs filmów polskich, podczas którego widzowie wybierają najlepszą produkcję. TSFF obejmuje także przeglądy tematyczne, prezentacje dorobku artystów oraz spotkania z twórcami filmów i wydarzenia specjalne. Zamykający toruński rok filmowy festiwal jest krótkim przewodnikiem po dynamicznie zmieniającym się świecie filmów krótkometrażowych oraz doskonałym uzupełnieniem programów Międzynarodowego Festiwalu Filmowego TOFIFEST i toruńskich kin. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o zmianach w świecie krótkich filmów i co ten świat ma do zaoferowania, powinieneś przybyć do Kina Centrum w CSW w pierwszy weekend grudnia. Przygotowujemy wiele godzin krótkich pokazów pełnych prawdziwych pereł, w tym filmów dokumentalnych, animacji i kina eksperymentalnego.

R E K L A M A :
Salon kosmetyczny Opole | Kosmetyczka Opole | Salon urody Opole kosmetyki do mezoterapii
R E K L A M A :
Najlepsze do cery suchej i delikatnej kremy nawilżające Jeśli szukasz dobrych kosmetyków zobacz krem nawilżający