Tofifest
Newsletter
Atom

Eastern-Central Drift
Dziś rozpoczęła się druga edycja międzynarodowego Forum Festiwali Filmowych „Eastern-Central Drift” Więcej »

Z Brazylii do TVP Bydgoszcz
Nagradzany w Brazylii, na Łotwie i w Polsce film dokumentalny Ryszarda Kruka „Taksówkarz” zostanie pokazany w niedzielę, Więcej »

Tofifest na antenie TVP
Filmowe Wydarzenie roku 2009 otwiera obecność festiwalu Tofifest na antenie TVP Bydgoszcz. Więcej »

Facebook Twitter YouTube Blogspot Myspace

 

Salon kosmetyczny Opole

Jeśli szukasz dobrego Salonu kosmetycznego w Opolu z pewnością powinnaś / powinieneś odwiedzić Salon YASODA. Salon mieści sie praktycznie w samym centrum Opola więc nie musisz daleko jechać by skorzystać z usług profesjonalnej kosmetyki.

Zabiegi kosmetyczne wykonywane są przez doświadczone panie kosmetolog a w Salonie używane są kosmetyki marki DERMIKA. Oferta usług jest szeroka i dotyczy zarówno Pań jak i Panów.

Odwiedź nowy Salon kosmetyczny w Opolu, z pewnością staniesz się się stałym klientem.

Świat składa się z paradoksów. Podczas gdy mężczyźni marzą o tym, by wreszcie móc zacząć się golić, kobiety z kolei zastanawiają się, czemu natura pokarała je owłosieniem. Na dodatek kiedy mężczyzna postanawia zapuścić zarost, zamienia się w macho, a kobieta po takiej decyzji momentalnie staje się zaniedbana. Czas coś z tym zrobić. Na szczęście mamy XXI wiek i mnóstwo sposobów na wzięcie natury pod włos! Kobieto zrealizuj swoje marzenia i poddaj się depilacji laserowej wybranej partii ciała w Salonie kosmetycznym YASODA w Opolu.

Nie tylko wygląd jest powodem, dla którego depilacja laserowa cieszy się taką popularnością. Chodzi też o… ochronę wrażliwej skóry. Częste golenie potrafi ją bowiem podrażnić i zostawić nieestetyczne zaczerwienienia. Tymczasem laser wysyła w głąb skóry jedynie światło pulsacyjne, które podgrzewa cebulki włosów i niszczy je od wewnątrz. W ten sposób można szybko i bezpiecznie pozbyć się niechcianego owłosienia raz na zawsze. Włoski pozbawione cebulek nigdy już nie odrosną!

Takie rozwiązanie, depilacja laserowa Opole – choć wymaga nieraz większej liczby zabiegów – pozwala cieszyć się gładką, miękką skórą każdego dnia, bez konieczności używania maszynki. Dzięki temu czujesz się pewnie i atrakcyjnie – w każdej sytuacji!

Nie musisz także martwić się o ból czy ewentualne skutki uboczne. Zabieg przeprowadzany jest zawsze przez doświadczonego specjalistę, który starannie dobiera jego parametry do Twoich indywidualnych potrzeb. Z kolei nowoczesna technologia lasera minimalizuje ból, redukując go do rzadkich, niegroźnych uszczypnięć.

W Salonie kosmetycznym YASODA w Opolu (Opole Salon kosmetyczny) możesz skorzystać z bogatej oferty usług – nie tylko depilacji, lecz także zabiegów na cellulit, rozstępy, rozciągniętą skóre na brzuchu, wyszczuplających albo przywracających młody wygląd - usuwanie zmarszczek.

Masz już dość skóry podrażnionej po tradycyjnej depilacji i odrastających, kujących włosków? Zamiast się denerwować, wpróbuj depilację laserową w salonie kosmetycznym YASODA.

Nowoczesny sprzęt. Do zabiegów używana jest najnowocześniejsze urządzenie z głowicą E-light. Wykorzystuje ono połączenie dwóch niezwykłych technologii: impulsów świetlnych (IPL) oraz fal radiowych (RF). Fotodepilacja umożliwia skuteczne usunięcie zbędnego owłosienia. Pulsacyjne wiązki światła emitowane przez urządzenie, oddziałują na melaninę włosa powodując zniszczenie mieszka włosowego. Metoda ta jest skuteczna i bezpieczna nawet w tak delikatnych miejscach jak twarz i okolice bikini.

R E K L A M A :
Salon kosmetyczny Opole | Kosmetyczka Opole | Salon urody Opole kosmetyki do mezoterapii
R E K L A M A :
Najlepsze do cery suchej i delikatnej kremy nawilżające Jeśli szukasz dobrych kosmetyków zobacz krem nawilżający